सोह्र दिने महिला हिंसा विरुद्धको अभियान अन्तर्गत मंगलसैन नगरपालिकाका महिलाहरु संग अन्तरक्रिया कार्यक्रम सम्पन्न

सोह्र दिने महिला हिंसा विरुद्धको अभियान अन्तर्गत मंगलसैन नगरपालिकाका  महिलाहरु संग अन्तरक्रिया कार्यक्रम सम्पन्न

सोह्र दिने महिला हिंसा विरुद्धको अभियान अन्तर्गत आज मङ्गलसैन नगरपालिकाको वडा नम्बर ४ र ५ मा महिलाहरु सङ्ग अन्तर्किया कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ ।
कार्यक्रममा लैङ्गकि हिंसाले महिलाहरुमा पारेको असर र यस बाट सिर्जित समस्याको बारेमा छलफल भएको थियो । सो कार्यक्रममा युएनएफ पि ए का जिल्ला संयोजक आस्था रिजाल, मंगलसैन नगरपालिकाका महिला विकास अधिकृत मन्जु महत,वाक नेपालका फिल्ड अधिकृत गिता ढुंगाना, इलाका प्रहरी कार्यालयका प्रमुख, वडा नम्बर ५ का वडा सचिव हेमन्त साउद ,असिस्टेन्ट सब इन्जिनियर संगीता चलाउने लगायत कर्मचारी र वडा न ४ र ५,का महिलाहरु को सहभागिता रहेको थियो । पिसविन बाजुराका फिल्ड सुपरभाइजर राधा आचार्यले उक्त कार्यक्रमको सहजीकरण गर्नु भएको थियो । मंगलसैन नगरपालिकाको आयोजना तथा युएनएफ पि ए , पिसविन बाजुरा, वाक नेपाल र अन्य सस्थाहरुको आर्थिक सहयोग रहेको उक्त कार्यक्रमको अध्यक्षता वडा नम्बर ४ का वडा सदस्य भावना केसिले गर्नुभएको थियो भने कार्यक्रमको सन्चालन वडा नम्बर ४ का वडा सचिव उर्मिला जिसिले गर्नुभएको थियो ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *