कोइराला निवासमा तिज विशेष कार्यक्रम सम्पन्न

कोइराला निवासमा तिज विशेष कार्यक्रम सम्पन्न

नेपाली काँग्रेसका मधेस प्रदेश सदस्य रविनचन्द्र कोइरालाको निजि निवास चन्द्रपुर नगरपालिका-५, राैतहटमा हरितालिका तिज-२०८० को अवसरमा अायाेजना गरिएकाे तिज विशेष शुभकामना एवं सांस्कृतिक कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ ।

“कला संस्कृति र परम्परालाई जगेर्ना गर्दै हरीतालिका तिज मनाऔं, हिंसा रहित सकारात्मक सोच सहितको समाज निर्माण गरौं” भन्ने हेतुले हामिले सामाजिक सद्भाव र संस्कृतिकाे रक्षाका लागि चन्द्रपुर ५ स्थित आफ्नो निजि निवासमा तिज विशेष कार्यक्रम गरिऐकाे नेता काेइरालाले बताए ।
उक्त कार्यक्रममा नेपाली काँग्रेस सहितका विभिन्न राजनीतिक दलका महिला नेतृहरु, समाजसेवी, सहकारीकर्मी, पत्रकार, युवाहरु लगायतका सयाैँ जनाको उपस्थिति रहेको नेपाली काँग्रेसका चन्द्रपुर ५ का वडा सभापति कल्याण कार्किले जानकारी दिए ।
कार्यक्रममा उपस्थिति भएका प्राय सवैले शुभकामना साटासाट गर्दै सवैजनालाई भेटघाट गर्ने, तिज मनाउने अवसर जुराएर सामाजिक सद्भावकाे सन्देश दिन पहल गरेकाेमा नेता काेइरालाकाे प्रशंसा भएकाे वडा सभापति कार्किले बताए।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *