नयाँ बर्षको शुभकामना आदानप्रदान तथा सास्कृतिक कार्यक्रम तेलङ्गाना सम्पन्न

नयाँ बर्षको शुभकामना आदानप्रदान तथा सास्कृतिक कार्यक्रम तेलङ्गाना सम्पन्न

सुदुर पश्चिमेली नेपाली समाज भारत तेलङ्गाना राज्य समितिको आयोजनामा नयाँ बर्ष २०८० साल को शुभकामना आदानप्रदान तथा सास्कृतिक कार्यक्रम सम्पन्न गरेका छन्। राज्य अध्यक्ष श्री अजित बाहादुर बोगटी ज्यु को सभापतित्वमा भएको कारक्रमका प्रमुख अतिथि सुदुर पश्चिमेली नेपाली समाज भारत का केन्द्रीय सदस्य तथा दक्षिण भारत संयोजग श्री धिरज बाहादुर बिष्ट रहनु भएको थियो । त्यस्तै  केन्द्रीय सदस्य तारामान साउद, केन्द्रीय सदस्य तथा तेलङ्गाना राज्य ईन्चार्ज भरत राज धमाला कार्यक्रमको बिशिष्ट अतिथि  रहनु भएको थियो ।

कार्यक्रममा राज्य समितिका उपाध्यक्ष ईश्वर बाहादुर कुँवर, बिनोद बिष्ट, एकेन्द बि सी महिला उपाध्यक्ष कमला जोशी, राज्य सह सचिव लक्ष्मण बि क, कोषाध्यक्ष शेर बहादुर बिक,उमेश कुँवर राज्य सह संयोजक शंकर बिसी,महिला संयोजक रेखा कुँवर, राज्य सल्लाहकार बिरेन्द्र बिष्ट,भरत सिंह साउद, गणेश प्रसाद धमाला, गणेश बि सी राज्य संरक्षक श्री अशोक बिष्ट कला बिभाग प्रमुख देउडा गायक गोपिराम धमाला ,नर बहादुर भण्डारी,अर्जुन आउजी, तिलक बजगाईं,रबि प्र धमाला, डम्मर प्र धमाला अमृता देवी बि क,नबिन परिवार, दिनेश परिवार, लोकप्रिय लोक दोहोरी गायक भरत भाबुक शर्मा, देउडा गायीका प्रिय भण्डारी, मोडल तथा डान्सर माया ढुंगाना, खम्म बोगटी, गजलकार धड्कन जोशी लगायत सुचना बिभाग प्रमुख राकेश बि क खेलकुद बिभाग प्रमुख नौराज बोगटी, राज्य सदस्य जिबन बोगटी, योगेन्द्र बोगटी, गोबिन्द परिवार, टेक बहादुर भण्डारी,टेक बहादुर चलाउने, प्रेम बिष्ट,कलम बिष्ट, लगायत को अन्य राज्य समितिका पदाधिकारीहरूको उपस्थिति रहेको कार्यक्रमको संचालन रुपक बिष्टले गर्नु भएको थियो ।

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *