यी हुन् ओली समुहकाे केन्द्रीय सदस्य अस्वीकार गर्ने १० नेता

यी हुन् ओली समुहकाे केन्द्रीय सदस्य अस्वीकार गर्ने १० नेता

प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले थाहै नदिइ आफ्नो समूहको नेकपामा केन्द्रीय सदस्य बनाएको भन्दै केही नेताले पद अस्वीकार गरेका छन् । मंगलबार ओली पक्षको केन्द्रीय कमिटीको बैठकले ४ सय ४६ केन्द्रीय समिति रहेको नेकपामा सदस्य थप गर्दै ११ सय ९९ केन्द्रीय सदस्य बनाइएको थियो ।

तर केही नेताले भने केन्द्रीय सदस्य पद अस्वीकार गरेका छन् । बिना जानकारी केन्द्रीय समिति सदस्यमा राखेपछि पद अस्वीकार जनाउँदै नेताहरूले विज्ञप्ति निकाल्न थालेका छन् ।

यी हुन् केन्द्रीय सदस्य पद अस्वीकार गर्नेहरु
१) डम्बरध्वज तुम्बाहाम्फे–ताप्लेजुङ, २) गोपाल बुडाथोकी–झापा, ३) जसमाया गजमेर–प्रदेश १ सामाजिक विकास राज्यमन्त्री , ४) ज्ञानेन्द्र श्रेष्ठ–उदयपुरको कटारी नगरपालिका प्रमुख, ५) सुन्दर वि.क.–नेकपा बारा जिल्ला सचिव, ६) कमलेश झा–नेकपा प्रदेश २ सदस्य, ७) भगवती भण्डारी– लुम्बिनी प्रदेश सदस्य, ८) बृहस्पति अधिकारी–नवलपरासी, ९) जागेश्वरीदेवि चौधरी–तिलोत्तमा नगरपालिका उपप्रमुख,  १०) अमरबहादुर डाँगी–प्रदेशसभा सदस्य

डम्बरध्वज तुम्बाहाम्फेको विज्ञप्ति

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *