नेपाल प्रजातान्त्रिक महासंघ सूचना तथा प्रचार बिभाग, सुदुरपश्चिममा ४ सदस्य मनोनीत

नेपाल प्रजातान्त्रिक महासंघ सूचना तथा प्रचार बिभाग, सुदुरपश्चिममा ४ सदस्य मनोनीत

नेपाल प्रजातान्त्रिक महासंघको सूचना तथा प्रचार बिभाग, सुदुरपश्चिममा ४ सदस्य मनोनीत गरिएका छन् ।

मनोनीत हुने सदस्यमा बाजुरा नेपाल प्रेस युनियन बाजुराका पुर्व अध्यक्ष , हाल केन्द्रिय पार्षद , नेपाल पत्रकार महासंघ बाजुराका संस्थापक उपाध्यक्ष हाल प्रदेश पार्षद , नेबिसंघ बाजुराका पुर्व अध्यक्ष छक्क मल्ल प्रेस युनियन अछाम सदस्य , निराकरण खबरका निर्देशक तथा रेडियो साफेबगरका सहायक स्टेशन म्यानेजर तारामान खड्का , नेपाल प्रेस युनियन उपाध्यक्ष डडेल्धुरा योगेन्द्र रावल र प्रेस युनियन लम्की कैलाली शाखा पुर्व कोषाध्यक्ष , हाल केन्द्रिय पार्षद , घोडाघोडी साप्ताहिक कि सम्पादक जमुना न्युरे रहेका छन् ।

नेपाल प्रजातान्त्रिक महासंघ सुचना तथा प्रचार बिभाग सुदुर पश्चिम प्रदेशको प्रदेश संयोजक दीपेन्द्र बस्नेतले जानकारी दिनुभयो ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *