कपिलवस्तुमा थप ४ जनामा काेराेना देखियाे

कपिलवस्तुमा थप ४ जनामा काेराेना देखियाे

कपिलवस्तु: कपिलवस्तु नगरपालिका बुद्धपद्म स्कुलको क्वारेन्टाइनमा रहेका ४ जनाको काेराेना पाेजिटिभ रिपार्ट आएको छ । जिल्ला स्वास्थ्य कार्यालय कपिलवस्तुको बिहीबार साँझ ८ : ३० बजेको जानकारी अनुसार थप ४ जनामा कोरोना पोजेटिभ पुष्टि भएको हाे ।

थप संक्रमितहरु कपिलवस्तु नगरपालिका वाड न. १० का बर्ष २४ पुरुष १ जना, वाड न. ११ का बर्ष २३,२५,२६ का ३ पुरुष रहेका छन् । उनीहरुको स्वास्थ अवस्था सामान्य रहेको र स्वास्थकर्मीको सम्पर्कमा रहेका छन् । यससँगै कपिलवस्तुमा संक्रमितको संख्या १३६ पुगेको छ ।

कपिलवस्तु नगरपालिका बुद्दपद्म स्कुल ,वाड न ९ र १० को निग्लिहवा र वाड न ११ को जहदीबाट २०७७-०२-१२ गते संकलन गरि भरतपुर अस्पतालमा परिक्षण गरिएका १७० नमुना मध्ये ४ पोजेटिभ , १६६ नेगेटिभ आएको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *